Smart Home systémy | IoT SmartHome - Novinka

Rýchle info Novinka
Sonoff WiFi Smart zásuvka 16ASonoff WiFi Smart zásuvka 16A

Sonoff WiFi Smart zásuvka 16A

Nie je na sklade
10,99 €
WiFi Smart zásuvka od Sonoff spĺňa všetky predpoklady aby ste mohli Váš Smart domov využívať naplno.
5 praktických tipov, ktoré vám pomôžu vybudovať inteligentný dom

5 praktických tipov, ktoré vám pomôžu vybudovať inteligentný dom

Moderný svet sa výrazne zmenil vďaka zázrakom vedy a techniky. Nové technológie zmenili naše spôsoby, myslenie a životný štýl. Dalo nám to príležitosti na zlepšenie a modernizáciu nášho životného štýlu. Každodenný život sa teraz zmenil na nové trendy. Pokročilé a inteligentné spotrebiče nám dávajú šancu urobiť naše domy inteligentnejšími.


Inteligentná domácnosť

Akú rýchlosť internetu potrebuje váš inteligentný dom?

Inteligentné zariadenia môžu do vášho domova pridať úplne novú úroveň pohodlia, zábavy a zabezpečenia. Ale so všetkými požiadavkami, ktoré v súčasnosti kladieme na naše internetové pripojenia, sa možno pýtate, či je vaša sieť schopná napájať pripojenú domácnosť.


Inteligentná domácnosť – Základné prvky a výhody investície do inteligentnej domácnosti

Inteligentná domácnosť – Základné prvky a výhody investície do inteligentnej domácnosti

V súčasnej dobe sa stále viac ľudí snaží nájsť spôsoby, ako urobiť svoje domovy inteligentnejšie a efektívnejšie. Inteligentná domácnosť sa stala veľmi populárnou a rýchlo sa rozvíja vďaka technologickému pokroku. Ak ste ešte nevyskúšali inteligentnú domácnosť, pravdepodobne sa vám táto téma znie zložito. V tomto článku vám však ukážeme, prečo sa oplatí investovať do inteligentnej domácnosti a ako vám môže zlepšiť kvalitu vášho života.